top of page
logo.png

Charitatívny beh mestom Skalica, z ktorého celý výťažok poputuje pre

SKALICKÚ PÔRODNICU!

246baseactive v spolupráci s mestom Skalica organizuje III. ročník charitatívneho behu mestom Skalica, ktorý je určený na pomoc dobrým ľuďom. Behu sa môže zúčastniť ktokoľvek, kto by chcel pomôcť dobrej veci a zároveň si pri tom zašportovať. Upozorňujeme, že podporiť neznamená len ísť behať, môžete benefičný beh kľudne aj "odchodiť". Príďte si dať dobré jedlo, zabaviť sa pri dobrej hudbe. Tešíme sa na Vás.

15. JÚLA 2023 
OD 12:00 HOD.

VSTUPNÉ JE DOBROVOĽNÉ - REGISTRÁCIA VOPRED NIE JE POTREBNÁ 

Skalická pôrodnica ?

Skalická pôrodnica je jednou z pôrodníc na Slovensku, ktorá sa nachádza v našom kráľovskom meste Skalica. Toto zdravotnícké zariadenie je špecializovaná na poskytovanie starostlivosti o matky a novonarodené deti. Skalická pôrodnica bola postavená v roku 1927 a v súčasnosti je jednou z najstarších pôrodníc na Slovensku.

Pôrodnica disponuje modernými vybavením, ktoré umožňuje poskytovať kvalitnú starostlivosť o matky a novorodenca. Okrem toho, Skalická pôrodnica ponúka aj široké spektrum služieb s cieľom zabezpečiť maximálnu pohodu a bezpečnosť pre pacientky a ich novorodencov. V rámci starostlivosti o matky, Skalická pôrodnica ponúka predpôrodnú prípravu, pôrodné kurzy a individuálnu starostlivosť. Súčasťou starostlivosti o novorodencov je napríklad starostlivosť o kojencov, ktorá zahŕňa kontroly a očkovania, ako aj pomoc s dojčením. Okrem toho, pôrodnica ponúka aj vyšetrenia a starostlivosť o novorodencov s rôznymi zdravotnými problémami. Skalická pôrodnica tiež spolupracuje s mnohými odborníkmi a inými zdravotníckymi zariadeniami, aby sa zabezpečila najlepšia starostlivosť pre pacientky a ich deti. Okrem toho, pôrodnica sa snaží prispôsobiť sa individuálnym potrebám pacientok a poskytnúť im všetky informácie, ktoré potrebujú, aby sa mohli rozhodnúť o svojom zdravotnom stave a starostlivosti. Tiež sa snaží prispôsobiť individuálnym potrebám pacientiek a zabezpečiť najlepšiu starostlivosť pre každého novorodenca.

Ročne v Skalickej pôrodnici odvedú okolo 750 pôrodov!

Milí kamaráti, fanúšikovia, široká verejnosť, poďte v júli behať spolu s našimi deťmi z 246baseactive!

Poďte spolu s nami podporiť dobrú vec . 

ĎAKUJEME! 
 

stvorlistok.png

PROGRAM BEHU

OD 12:00 HOD.

HUDBA - 

Andrej Rybecký s kapelou 

OČERSTVENIE -

THE BEER PUB A GRILL U HASIČOV

ZÁBAVA PRE DETI -

BARBARKOVO

 

MODERÁTOR -

MARKUSS ADAMEC

14:00 HOD. 

ŠTART BEHU

16:00 HOD.

ODOVZDANIE VYZBIERANEJ SUMY

16:30 HOD. 

UKONČENIE 246BEHUPREŽIVOT

program mapka.jpg
MAPA.jpg

MAPA BEHU

Celková dĺžka trasy je cca 3 km 

TRICKO.jpg

TRIČKO BEHU

Kúpou trička podporíš dobrú vec! 

celá suma z predaja sa pridá k celkovému výťažku

ĎAKUJEME

logo.png
HASICI.jpg
SKALICA.png
selficko.jpg
BANNER.jpg
mh.png
ominum.png
smm.png
BIGMAT.png
ronec.png
stvorlistok.png
ovb.png
scheagfler.png
ake.png
bottom of page