top of page

POŠTOVNÉ & REKLAMÁCIE

Zásady prepravy

Predávajúci zodpovedá za chyby, ktoré má tovar pri prevzatí kupujúcim, alebo ktoré sa objavia v priebehu zárucnej doby. Reklamácie sa nevztahujú na prípady:

  • ak chyba vznikla nesprávnym používaním, resp. ktoré je v rozpore s návodom na použitie

  • ak chyba vznikla mechanickým poškodením (zlomenie, rozbitie, poškriabanie, roztrhnutie, prasknutie, apod.)

  • ak chyba vznikla v dôsledku živelnej pohromy

Reklamácie a výmena tovaru:

Reklamovaný tovar posielajte výhradne na adresu ktorá sa Vám zobrazí po vyplnení formulára, ak je možné v originálnom balení (nálepky posielat nemusíte), s priloženým vytlaceným formulárom (alebo priložte císlo reklamácie). 
O vybavení reklamácie Vás budeme bezodkladne informovať.

Reklamacný formulár prosím vypľňajte na stránke a potvrdťe tlačidlom ODOSLAŤ FORMULÁR. To, že si vytlacíte stránku a do prázdnych polí formulára napíšete údaje perom Vám nezaručuje, že Vaša reklamácia bude vybavená v čo najkratšom možnom čase.

VRÁTENIE TOVARU:

Vracajte prosím nepoužitý tovar (oblečenie môže byť skúšané, ale nesmie byť prané alebo nosené), ak je možné v originálnom balení (nálepky posielať nemusíte), s priloženým vytlačeným formulárom (alebo priložte číslo reklamácie). 
Tovar prosím posielajte doporučene aby ste mali doklad o odoslaní, ale neposielajte ho na dobierku, takýto tovar nepreberáme. Za stratené zásielky poslané späť ku nám obyčajne nenesieme žiadnu zodpovednosť.

Predávajúci sa zaväzuje vrátiť kupujúcemu cenu zaplatenú za príslušný tovar v lehote do 15 kalendárnych dní odo dňa prijatia vráteného tovaru na bankový účet uvedený v reklamačnom formulári.

bottom of page